Mecenášský klub Mehrin

Chci se stát členem Mecenášského klubu Mehrin

Budujeme Moravské židovské muzeum. Díky vašemu zájmu a s vaší pomocí to dokážeme!

Dějiny židovské Moravy jsou unikátní. Nyní nastal čas věnovat jim konečně zaslouženou pozornost. Ve spolupráci s nejlepšími odborníky budujeme Moravské židovské muzeum, které s pomocí technologií 21. století a jazyka, srozumitelného i mladé generaci, připomene téměř tisíc let společné historie židů a Moravanů. 

Mecenášský klub Mehrin* přináší možnost jednotlivcům i firmám zapojit se do projektu, který nabízí spojení špičkové světové architektury se společensky závažným obsahem. V centru Brna vyroste muzeum podle návrhu japonského architekta Kengo Kumy. Součástí muzea bude „židovská“ knihovna, výstavní a konferenční sál, edukační centrum pro děti a mládež, kavárna. Váš finanční příspěvek nám umožní získávat nové akvizice do muzeálních sbírek, zaměstnat více odborníků na přípravu muzejní expozice, a také pokračovat ve vzdělávacím programu „prozatímního“ muzea Malý Mehrin, které funguje od 1. března 2023 v Brně na Vídeňské ulici. 

Členům Mecenášského klubu Mehrin nabízíme řadu benefitů, i když víme, že potěšení z toho, že člověk mohl ve správnou chvíli pomoci dobré věci, nic nenahradí. 

 

*MEHRIN: Středověké jméno Moravy v hebrejštině, slovo, jakým svou vlast označovali moravští židé.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jak si přejete platit

Po odeslání formuláře se vám ozveme s detaily platby a dostanete od nás průkazku člena
Mecenášského klubu Mehrin. Plně respektujeme případný zájem člena klubu setrvat v anonymitě.
Členství je platné vždy po dvanáct měsíců.

Kruh Mehrin

1.500-4.999 Kč

Kruh Fany Neudy

5.000-14.999 Kč

Kruh rabína Šacha

15.000-49.999 Kč

Kruh Maharal

50.000+ Kč

cs_CZCzech